info@pouyaneh.ir
021-26453802
 

khaju

 

  • گروه پویانه با استفاده از نیروی جوان با توجه به بازار مستعد موجود و با توجه به فضای مناسب سفر به ایران بعد از توافق ایران با گروه 5+1، سعی بر ارائه خدمات به گردشگران خارجی که به کشور عزیزمان سفر میکنند دارد. ایده اصلی پویانه براساس کمبودهای موجود در ارائه خدمات مناسب از قبیل اسکان گردشگران خارجی (با عنایت به اینکه تا پایان سال 2016 میلادی هتل های ایران رزرو هستند)، خدمات گردشگری و ... به آنها شکل گرفت.
  • پویانه با استفاده از پتانسیل نیروی جوان و دانش آموخته خود بعد از بررسی، بازارسنجی های مناسب و تحقیق در مورد بازار ایران با استفاده از نوین ترین روش های بازاریابی در قدم اول برای املاک مبله مناسب اقدام به جذب گردشگر خارجی نموده است. با توجه به وجود فعالیت های ضعیف، نامناسب و بی کیفیت انجام شده در این زمینه جهت تشویق سفر به ایران و نمایش خوبی از کشورمان، پویانه قصد ارائه بستر مناسب و با کیفیت به گردشگران خارجی را دارد.
  • پویانه امکان ارائه خدمات به هموطنان عزیز جهت اجاره املاک مبله خود در سراسر ایران را دارد. لطفا جهت ثبت ملک مبله خود از منو بالا اقدام فرم را تکمیل کنید. بعد از ارسال فرم مشاوران ما بزودی با شما تماس گرفته و درصورت دارا بودن حداقل های لازم با شما قرار ملاقات تنظیم خواهد شد.